Marka Polux od Sanico wprowadzi dawkę designu do Twojego domu!

Są na rynku elementy oświetleniowe, których funkcjonalność reprezentuje wysoki poziom. Są także te słynące z niebanalnego wyglądu. Najlepiej jednak jest wtedy, kiedy obie te cechy połączone zostają w jednym produkcie. Tak właśnie stało się w przypadku marki Polux od Sanico Electronics Polska, która zachwyca fanów praktyczności oraz estetów.

https://halogen.pl/wm.php?img=989de8958b2ad64ffd1f221fab211d396ccf100% stylu od Sanico!
 

Oto są źródła światła, których z pewnością o sztampowość czy zwyczajność nikt nie może posądzić. Każdy egzemplarz jest niczym dzieło sztuki, niczym element zasługujący na niezwykłą uwagę domowników i gości, niczym starannie wypracowane rozwiązanie, które powstało po to, by zachwycać.

Sanico działa na polskim rynku od kilkunastu lat, wyraźnie widać ciągły rozwój firmy oraz jej coraz to ciekawsze propozycje w branży oświetleniowej. Bogata oferta obejmuje głównie egzemplarze wiszące, nie brak jednak również lamp stołowych czy eleganckich kinkietów. Ogromnym ich plusem jest to, że idealnie wpasowują się w różne style aranżacji wnętrz. Jakieś przykłady? Oczywiście!

Elegancja w stylu glamour

Blask, szyk, luksus, elegancja - tak w telegraficznym skrócie opisać można styl glamour, który w świecie aranżacji wnętrz w polskim wydaniu ma się dobrze. Z pewnością dlatego w ofercie marki Polux są również tego typu egzemplarze. Niezmiernie eleganckie, przywołujące na myśl wysmakowane przestrzenie pałacowe, pełne przepychu. Znakomitym przykładem może stać się gustowna lampa wisząca IL MIO ABAZIA z urokliwymi niezwykle zdobieniami.


Loftowe klimaty

Popularny ostatnimi czasy klimat loftowy i minimalistyczny warto podkreślić dobrze dobranymi elementami oświetlenia. Z Polux od Sanico będzie to naprawdę łatwe! Nie brak tu bowiem lamp wyposażonych w sznurki, stworzonych tak, by żarówka nie znajdowała się wewnątrz abażuru, lecz by została wyeksponowana. Takie modele podkreślą surowość pomieszczenia, stając się elementem przyciągającym, uwagę. Idealny przykład to chociażby egzemplarz IL MIO Pajączek, który jest perfekcyjnie wykonany na bazie grubego sznura.

Sanico – oryginalność formy, perfekcja wykonania

W ofercie marki znajdziemy również modele wyróżniające się bardzo nietypową formą. Bo czy ktoś spodziewałby się, że lampa przyjmie formę parasola? Nie można odmówić kreatywności projektantom dającym klientom do dyspozycji tak oryginalne rozwiązania.

Lampa wisząca IL MIO 3 KOLA E27 Polux

Na uwagę zasługuje też z pewnością egzemplarz, którego części do złudzenia przypominają rowerowe koła. Taki element oświetleniowy jak najbardziej zasługuje na to, by stać się jedną z najważniejszych ozdób wnętrza. Oczywiście jego funkcja typowo praktyczna również reprezentuje najwyższy poziom.

Sanico tworzy lampy dla nietuzinkowych klientów, którzy poszukują do swoich domów, mieszkań czy biur czegoś wyjątkowego. Jednocześnie swoje ekskluzywne propozycje oferuje w bardzo przystępnych cenach, co również godne jest podkreślenia. A Ty na który z modeli od Sanico się zdecydujesz?

Data dodania: 08.10.2019