Nowoczesne lampy podłogowe w wielu wydaniach

W jaki sposób sprawić, by przestrzeń stała się oazą nowoczesności, jednocześnie będąc wnętrzem pełnym rodzinnego ciepła i przytulności? Odpowiednio dobranym rodzajem oświetlenia można niezwykle dużo zdziałać! Nie odwracajmy się zatem plecami od mobilnych źródeł światła, dzięki którym możemy dowolnie zmieniać aranżację, wciąż odkrywając w przestrzeni coś nowego. Lampy podłogowe polecają się do stylowych wnętrz!

Nudny kąt w pokoju dziennym? Nigdy więcej!

Gra świateł pozwoli na to, by wyeksponować ciekawe miejsce albo wręcz przeciwnie, ukryć nieco to, z którego niekoniecznie jesteśmy dumni. Jeśli zatem stawiamy w owym wnętrzu na nowoczesność spod znaku loftowego minimalizmu i surowości, właśnie takiego elementu oświetleniowego powinniśmy poszukiwać.

Powiększają optycznie przestrzeń, decydują o klimacie wnętrza, a jednocześnie są rozwiązaniem niezwykle uniwersalnym – nic więc dziwnego, że wielbiciele designu na poziomie światowym tak często się na ich zakup decydują. Industrialne czy loftowe pomieszczenie nabierze rumieńców wówczas, kiedy pojawi się w nim model IL MIO FINLAND od Sanico. Bardzo dobrze będzie się on komponował również tam, gdzie skandynawskie klimaty są wiodącymi. Prostota formy w połączeniu z niezwykłym kunsztem wykonania owego modelu sprawiają, że jest on w stanie zmienić sztampowe wnętrze w przestrzeń, która prawdziwie zachwyca.

Witamy w świecie designu w stylu shabby chic!

Fani nawiązań do czasów dawniejszych, stosowania starych (lub tylko je udających), przecieranych mebli, bieli zestawionej z pastelami i subtelnymi szarościami oraz ciekawych ornamentów i florystycznych motywów mogą na szczęście liczyć na intrygujące elementy oświetleniowe od wiodących projektantów. Jakieś przykłady? Oczywiście!

To już kolejna propozycja wiodącej marki Sanico, która zachwyca kupujących precyzją wykonania i niebanalnością zdobień. Mamy tutaj wszystko, co dla klimatów shabby chic charakterystyczne. Barwa, print, forma – to wszystko zeszło się w idealną całość. Ta lampa podłogowa cudownie komponowała się będzie w kąciku do czytania, obiecując błogie chwile relaksu. To znakomita metoda na to, by podkreślić subtelność wnętrza, a jednocześnie niebanalnie oświetlić przestrzeń.

Szczególnie polecamy model: IL MIO FABRIZIA

Nietypowa forma w służbie pięknu!

Kreatywność twórców lamp podłogowych wydaje się być pozbawiona granic. Proponują oni bowiem kupującym również egzemplarze, które zdumiewają swoimi niecodziennymi, starannie przemyślanymi formami. Bardzo popularnym rozwiązaniem wśród fanów designu w nowoczesnym wydaniu są te modele, których zwieńczenie do złudzenia wprost przypomina klasyczną żarówkę.

Modne lampy podłogowe stanowią bardzo ciekawy mariaż stylowego wyglądu i funkcjonalności, więc Polacy z wielkim upodobaniem wybierają je do swoich wnętrz. Na szczęście ich projektanci dołożyli wszelkich starań, gwarantując im wielość interesujących rozwiązań do wyboru.  Oto są designerskie elementy oświetleniowe zapewniające jasność podczas pracy i odpoczynku!

Data dodania: 24.10.2019