0

Oprawy schodowe i podłogowe

Oprawa podłogowa PROFI Line

Oprawa podłogowa PROFI Line
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 64,03 PLN netto
Stara cena: od 64,03 PLN od 52,06 PLN netto
Producent: Paulmann
Model:
Status: realizacja 5-7 dni
Wysyłka: 12,99 PLN (przedpłata), 17,99 PLN (pobranie)
Barwa światła:

Opis produktu

Pierwsze oprawy wbudowywane, które prawie nie wymagają wbudowywania. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej techniki oprawy te są superpłaskie, a w połączeniu ze specjalnym pierścieniem nabudowywanym możliwa jest głębokość montażowa
nawet 0 mm (!). Ich właściwości odpowiadają najwyższym wyaganiom: niemalże nieograniczone możliwości zastosowania sprawiają, że stanowią idealne rozwiązanie w bardzo różnych sytuacjach oświetleniowych, zarówno w obiektach mieszkalnych jak
i przemysłowych.
UpDown-Light LED można zainstalować prawie wszędzie: na parkiecie, płytkach posadzkowych, laminacie lub wykładzinie podłogowej.
Brak konieczności wiercenia dziur (tak jak w przypadku tradycyjnych opraw wbudowywanych) pozwala na montaż opraw LED również wtedy, gdy plan rozmieszczenia oświetlenia ulegnie zmianie.
Ponieważ do eksploatacji źródeł światła LED stosuje się najniższe napięcie, przewody niezbędne do instalacji (tzw. przewody dzwonkowe) można ułożyć nawet w najwęższych szczelinach ( np. w fugach, listwach przypodłogowych albo w miejscu łączenia paneli drewnianych).
Trwałość źródeł światła LED wynosi ponad 30 000 godzin, charakteryzuje je też wysoki wskaźnik oddawania barw (szczególnie w przypadku diod o białym świetle). W związku z tym, że praktycznie nie wydzielają one ciepła, można po nich bezpiecznie chodzić boso. Nie emitują również szkodliwych promieni ultrafioletowych (UV) i podczerwonych (IR), co eliminuje potrzebę stosowania filtrów ochronnych.
Stopień ochronności IP 67 umożliwia stosowanie opraw w pomieszczeniach wilgotnych, jak również w obszarach zewnętrznych. Nie zachodzi też żadne niebezpieczeństwo nagromadzenia ciepła w materiałach izolacyjnych w suficie i ścianach. Ważną zaletą jest wyjątkowo niska awaryjność, dzięki dużej odporności na wstrząsy, uderzenia
i wibracje. Zastosowanie diod święcących LED znacznie obniża zużycie energii elektrycznej oraz wydłuża czas pracy opraw.

 

Specyfikacja:

Średnica oprawy 45 mm, co stanowi dodatkową zaletę.
Oprawy wymagają stosowania specjalnego zasilacza LED Profi Line.
Do zasilacza można podłączyć maksymalnie 6 opraw.
Średnica montażu - 38mm
Moc jednej oprawy - 1W
Zasilanie - 12V/DC
Kolor świecenia - biały zimny 6500KK
                           biały ciepły 3000K
Klasa energetyczna - A+
Zużycie energii 1kWh/1000h
Kąt świecenia wiecenia - 120º
Klasa szczelności - IP67

Każda oprawa posiada przewód przyłączeniowy o dł. 5m

Oddzielnie można dokupić podkładki dystansowe (okrągłe lub kwadratowe)

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również


© 2004-2017 Halogen.pl

Kontakt ze sklepem