0

sterowniki taśm

Router/ kontroler WIFI 4-strefowy do LED

Router/ kontroler WIFI 4-strefowy do LED
ocenaocenaocenaocenaocena
Cena: 110,00 PLN 89,43 PLN netto
Producent: DESIGN LIGHT
Model: STER-RGB-WIFI-01
Status: dostępny
Wysyłka: 12,99 PLN (przedpłata), 17,99 PLN (pobranie)
Opis produktu

Router/Kontroler WiFi do oświetlenia strefowego LED to nowoczesne urządzenie, które umożliwia sterowanie oświetleniem LED lub LED RGB za pomocą smartfona i tabletu! Zasilane za pomocą przewodu USB z portu w komputerze lub ładowarki USB (5V 500mA) (brak w komplecie).

Po zainstalowaniu darmowej aplikacji można sterować oświetleniem 4-strefowym LED lub LED RGB. Niezależnie od tego w jakim pomieszczeniu dane oświetlenie jest zainstalowane! Wszystko szybko i wygodnie nie ruszając się z ulubionego fotela!

System jest prosty i intuicyjny! Działa na telefonie lub tablecie w mobilnym systemie Android lub iOS (urządzenia typu iPhone lub iPad).

Oprogramowanie można pobrać darmowo z internetu w sklepie:

Google play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lierda.wifi
lub iTunes: https://itunes.apple.com/pl/app/milight/id680443167?mt=8

Kontroler jest prosty w instalacji i można podłączyć do domowej sieci WiFi. Po podłączeniu do zasilania za pomocą 1m przewodu USB dostępnego w zestawie, można rozpocząć konfigurację .

Router WiFi jest kompatybilny z sterownikami dostępnymi w naszym sklepie: sterownikiem 4 strefowym do LED RGB oraz sterownikiem 4 strefowym do MONO LED.

Urządzenie pozwala na sterowanie oświetleniem w 4 niezależnych strefach. To wygodne i praktyczne rozwiązanie, które będzie służyć całej rodzinie. Wystarczy połączyć się z siecią oraz zaprogramować poszczególne strefy LED. Współpracuje z oprawami, taśmami LED i klipsami LED.

 

 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy
Pliki
Pliki do pobrania:

Produkty polecane

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również
© 2004-2018 Halogen.pl

Kontakt ze sklepem