0

MusicLine

MUSIC LINE - SKOFF LED SYSTEM

Nowa innowacyjna linia oświetleniowa Firmy SKOFF Sp. z o.o. - "MusicLine" - to grupa bardzo płaskich opraw oświetleniowych, wykorzystujących jako źródło światła elementy półprzewodnikowe LED. 


Produkty te różnią się od dotychczas produkowanych opraw niepowtarzalnymi walorami oświetleniowymi oraz oryginalnym wzornictwem. Do ich produkcji wykorzystano najnowszą technologię ledową. 

Rozwiązanie proponowane przez Spółkę SKOFF nie ma swojego odpowiednika wśród konkurencji ani 
Polsce ani na świecie. 
 

MUSIC LINE - MINIMUM MOCY, MAXIMUM ŚWIATŁA
Nowoczesne oprawy Firmy SKOFF pobierają bardzo niewielką ilość energii elek trycznej poprzez co mogą być zasilane przez długi okres czasu (np. przez całą dobę) nie narażając użytkownika na duże koszty. 

Kolejną zaletą produktów "Music Line" są ich gabaryty (oprawy oświetleniowe są bardzo płaskie,
związku z czym niewiele odstają od powierzchni zamocowania) a żywotność diod LED szacowana na około 50 tys. godzin. 
 
MUSIC LINE - NOWE RYTMY ŚWIATŁA
Światło, które daje grupa produktów "Music Line" skierowane jest w dwóch płaszczyznach - podstawowej w dół, oraz odbite - boczne, przez co w konstrukcji tej nie widać elementów świetlnych (cechy te zostały objęte zgłoszeniem patentowym). 
 
MUSIC LINE - MONTAŻ BEZ OGRANICZEŃ
Ze względu na zastosowane źródło światła LED, oprawy te wydzielają minimalną ilość ciepła. Dzięki temu mogą być zastosowane bezpośrednio na elementach łatwopalnych typu: płyty meblowe, elementy drewniane. 

Zgłoszone do Urzędu Patentowego konstrukcje opraw oświetleniowych "Music Line" umożliwiają ich montaż w standardowych puszkach elektrotechnicznych, w wykonanych otworach lub łatwe klejenie do powierzchni, np. na ściance, półce witryny meblowej, boazerii czy panelach drewnianych.
 
Aranżacje MUSIC LINE

 
 
 
 
 
 

seria Music Line SKOFF

seria Music Line SKOFF© 2004-2018 Halogen.pl

Kontakt ze sklepem