stopka

Jakość z doświadczenia

Artykuły oświetleniowe i elektrotechniczne jak rzadko które wymagają fachowego podejścia.
Dzięki największemu w polskiej sieci doświadczeniu możemy zaproponować produkty najwyższej jakości.
Oferowane przez nas żarówki led, gniazda, systemy oświetleniowe czy wentylatory spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wysoką jakość oferowanych produktów gwarantuje także nasza bliska współpraca z wiodącymi producentami z Polski i świata. Zarówno nasz sklep jak i hurtownia elektryczna są autoryzowanym dystrybutorem czołowych marek.
Są wśród nich: Kanlux Polux Britop Cleoni Govena
Skoff Orno Paulmann Massive i inne.

Oświetlenie z wyższej półki

Wykorzystujemy najdłuższe w polskim internecie doświadczenie, żeby dostarczać naszym klientom jak najbardziej zróżnicowane produkty z wyższej półki. Dbamy o to, żeby proponowane przez nas oświetlenie led czy akcesoria elektryczne były dopasowane do wszystkich wnętrz. Począwszy od wnętrz tradycyjnych aż po te najnowocześniejsze.

To dlatego nasz asortyment obejmuje kilka tysięcy artykułów. Niezależnie od tego, czy chodzi o żarówki ledowe czy pełne systemy oświetleniowe, gwarantujemy naszym klientom możliwość wyboru. Tak, aby każdy mógł sobie dobrać oświetlenie do swoich potrzeb.

Akcesoria zawsze potrzebne

Oprócz różnych rodzajów oświetlenia (takiego jak żarówki ledowe czy świetlówki) proponujemy naszym klientom szeroki wybór akcesoriów. Nasza hurtownia elektryczna daje możliwość zakupu oprawek, przejściówek czy łączników. Dzięki temu wszystko, co potrzebne do zbudowania instalacji elektrycznej znaleźć można w jednym miejscu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużą zaletą jest możliwość kupna wszystkich niezbędnych produktów w jednym miejscu. Dlatego nasi klienci, którzy zdecydują się na zakupy o wartości powyżej 500 zł mogą liczyć na darmową wysyłkę.

 

Wszelkie znaki towarowe i nazwy firm zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.
Zawartość www.HALOGEN.pl stanowi zaproszenie do składania ofert.