W poszukiwaniu domofonu idealnego

W poszukiwaniu domofonu idealnego         

Ułatwia otwarcie drzwi w domu jedno lub wielorodzinnym, poprawiając jednocześnie poziom bezpieczeństwa domowników. Domofon to dla wielu osób rozwiązanie wprost idealne, które dzięki sprężeniu z drzwiami do domu albo furtką przynosi maksimum wygody i komfortu mieszkańcom posesji. Jak wybrać dla siebie model idealny?

Mnóstwo ciekawych rozwiązań do wyboru!

Producenci domofonów dokładają wszelkich starań, by zaproponować każdemu z kupujących egzemplarz dostosowany do jego potrzeb. Stąd modele analogowe i cyfrowe (a także analogowo-cyfrowe, które łączą w sobie zalety obu rozwiązań). Na rynku dostępne są wersje bezprzewodowe oraz te tradycyjne, które wyposażono w przewody.

Ponadto spotyka się szereg dodatkowych funkcjonalności domofonów, mowa chociażby o modelach wyposażonych w kamerę, połączonych ze skrzynką na listy lub też o wideofonach, które powszechnie uważa się za nieco bardziej zaawansowaną wersję domofonów. Skupmy się jednak na przedmiocie naszych rozważań, a zatem na tym, jakie modele polecane są zarówno przez specjalistów, jak i użytkowników.  Które z nich łączą w sobie bezawaryjność, wysoką jakość wykonania  i przystępną cenę? Które będą w stanie sprawić, że wtargnięcie na posesję przypadkowych osób stanie się właściwie niemożliwym?

Głośnomówiący domofon bezsłuchawkowy dedykowany domom jednorodzinnym

Już za 149 złotych można stać się właścicielem niezwykle funkcjonalnego zestawu domofonowego z płynną regulacją głośności. Najwyższa jakoś wykonania modelu i zastosowanie w jego przypadku innowacyjnych, wygodnych z punktu widzenia użytkowników rozwiązań zestawione zostały z przystępną ceną egzemplarza. Zadbano rzecz jasna również o kwestię detali, decydując się na zamontowanie daszka, który zabezpiecza panel przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Całość wieńczy nowoczesny, ciekawy design.

Obraz zawierający zdalny, sprzęt elektroniczny, kontroler, wewnątrzOpis wygenerowany automatycznie

Domofon, który świetnie sprawdzi się w dużym domu

W przypadku dużych domów istnieje możliwość zakupu modelu wyposażonego w aż dwie słuchawki. To bowiem w znacznym stopniu upraszcza codzienne korzystanie z urządzenia. Szczególnie polecamy domofon jednorodzinny RL-3208CC ORNO, który dedykowany jest samodzielnemu montażowi. Można zdecydować się na jego wersję podtynkową lub nadtynkową (w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości).

Z pewnością mocną stroną tego rozwiązania jest fakt, iż urządzenie posiada regulację głośności, zaś odległość między każdym z unifonów a kasetą wynosi aż 100 metrów i może być ona dodatkowo zwiększona. Egzemplarz może pracować w temperaturach od -20 do 55 stopni Celsjusza. Na uwagę zasługuje również jego cena, która wynosi jedynie 159 złotych. Pamiętajmy, że domofon to zwykle zakup na wiele lat, a nie mamy tutaj do czynienia z wysokimi kosztami.

Domofon – gwarancja spokoju, bezpieczeństwa i wygody domowników

Czy warto zainwestować kwotę rzędu 150-200 złotych, by zagwarantować sobie poczucie bezpieczeństwa na własnej posesji i fakt monitorowania za pośrednictwem głosu tego, kto zamierza przekroczyć jej granice? Z całą pewnością tak, dlatego też popularność domofonów stale utrzymuje się wysokim poziomie!

Data dodania: 18.11.2019