O nas

Kim jesteśmy ?

Sklep Halogen.pl to jeden z najdłużej działających w Polsce sklepów internetowych (od 2004 roku) zajmujących się sprzedażą oświetlenia. Obecnie w naszej ofercie znajduje się kilka tysięcy artykułów oświetleniowych i elektrotechnicznych.

Jakość z doświadczenia

Artykuły oświetleniowe i elektrotechniczne wymagają fachowego podejścia.
Dzięki największemu w polskiej sieci doświadczeniu możemy zaproponować produkty najwyższej jakości.
Oferowane przez nas żarówki led, gniazda, systemy oświetleniowe czy wentylatory spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wysoką jakość oferowanych produktów gwarantuje także nasza bliska współpraca z wiodącymi producentami z Polski i świata. Zarówno nasz sklep jak i hurtownia elektryczna są autoryzowanym dystrybutorem czołowych marek. Są wśród nich: Kanlux, Polux, Britop, Cleoni, Govena, Skoff, Orno, Paulmann i inne.

Oświetlenie z wyższej półki

Wykorzystujemy najdłuższe w polskim internecie doświadczenie, żeby dostarczać naszym Klientom jak najbardziej zróżnicowane produkty z wyższej półki. Dbamy o to, żeby proponowane przez nas oświetlenie led czy akcesoria elektryczne były dopasowane do wszystkich wnętrz. Począwszy od wnętrz tradycyjnych, aż po te najnowocześniejsze.

To dlatego nasz asortyment obejmuje kilka tysięcy artykułów. Niezależnie od tego, czy chodzi o żarówki ledowe czy pełne systemy oświetleniowe, gwarantujemy naszym Klientom możliwość wyboru. Tak, aby każdy mógł sobie dobrać oświetlenie do swoich potrzeb.

Akcesoria zawsze potrzebne

Oprócz różnych rodzajów oświetlenia (takiego jak żarówki ledowe czy świetlówki) proponujemy naszym Klientom szeroki wybór akcesoriów. Nasza hurtownia elektryczna daje możliwość zakupu oprawek, przejściówek czy łączników. Dzięki temu wszystko, co potrzebne do zbudowania instalacji elektrycznej znaleźć można w jednym miejscu.

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak dużą zaletą jest możliwość kupna wszystkich niezbędnych produktów w jednym miejscu. Dlatego nasi klienci, którzy zdecydują się na zakupy o wartości powyżej 490 zł mogą liczyć na darmową wysyłkę.

Sprzedaż i przyjmowanie zamówień jest prowadzona poprzez stronę www.Halogen.pl lub pod numerem telefonu: tel.  85 743 42 88

Opinie Klientów
Od 2004 roku nasza oferta jest dostępna w portalu Allegro gdzie dzięki tysiącom zadowolonych klientów zdobyliśmy tytuł:
Super Sprzedawcy.

Opinie naszych klientów można zobaczyć klikając na ikonę obok:  (99.9% Pozytywnych komentarzy)

Nasze dane:

Właścicielem Sklepu Internetowego www.Halogen.pl jest firma:
LUNA Andrzej Markowski
ul. Władysława Reymonta 1a
15-717 Białystok
NIP 542-101-09-26
REGON 050223416
tel.  85 743 42 88
e-mail: sklep@halogen.pl

Pod podanym przez nas adresem funkcjonuje Biuro Handlowe i Magazyn , w którym możliwy jest także odbiór osobisty zamówionego wcześniej drogą internetową towaru.

Numery rachunków bankowych:

(mBank) BRE BANK SA:
36 1140 2004 0000 3602 3396 2645
(Inteligo) PKO BP:
50 1020 5558 1111 1418 8950 0010

Adres do składania reklamacji:

LUNA Andrzej Markowski
ul. Władysława Reymonta 1a
15-717 Białystok
tel.  85 743 42 88
e-mail: reklamacje@halogen.pl

Producenci

Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym wiodących Polskich producentów i importerów oświetlenia: