Skontaktuj się z nami »    📞 Infolinia: 85 7434 288    📧 E-mail: sklep@halogen.pl
✔️ 89.000 pozytywnych opinii   ✔️ Darmowa dostawa od 490 zł   ✔️ 14 dni na zwrot
Producenci
Paczkomaty InPost

Inpost Paczkomaty

Jaki czujnik ruchu na schody wybrać?
Jaki czujnik ruchu na schody wybrać?

Producenci nowoczesnych elementów oświetleniowych oferują nam ostatnimi czasy mnóstwo ciekawych rozwiązań. Określa się je nierzadko mianem inteligentnych, wykorzystują bowiem najnowsze technologie po to, by ułatwić życie kupującym oraz sprawić, żeby ich codzienne funkcjonowanie było wygodne i komfortowe. Czujnik ruchu na schody stał się zatem opcją wybieraną coraz częściej przez wymagających odbiorców. Jaki model warto wybrać, by cieszyć się jego bezawaryjnym działaniem przez wiele lat?

Czujnik ruchu z oświetleniem schodów – wygoda i bezpieczeństwo mieszkańców!

Czujnik ruchu (zwany innymi słowy detektorem ruchu) wykorzystać można de facto na szereg sposobów. My natomiast zajmiemy się czujnikami ruchu montowanymi po to, by oświetlenie włączało się podczas pokonywania schodów.

Jest to bardzo duże ułatwienie dla domowników (zwłaszcza wieczorną i nocną porą). Mogą oni bowiem wygodnie i komfortowo poruszać się po domu, pokonując schody w sposób komfortowy i (co najważniejsze) w pełni bezpieczny.

Kiedy tylko wejdzie się w pole jego działania, czujnik włącza się. Odpada zatem opcja poszukiwania włącznika światła po ciemku, co ma niebagatelne znaczenie dla wszystkich, nie tylko dzieci czy seniorów.

Wybieramy idealny czujnik ruchu dla wymagających!

Jaki model na schody warto zakupić, by łączył on w sobie przystępną cenę, najwyższą jakość wykonania oraz wykorzystanie innowacyjnych technologii? Okazuje się, że opcji do wyboru jest wiele, a producenci tego typu modelu i ciągle je ulepszają, dając tym samym kupującym rozwiązania na miarę XXI wieku!

Pamiętajmy również, że zamontowanie czujnika umożliwia generowanie sporych oszczędności w opłatach za energię elektryczną, wszak światło włącza się tylko wtedy, kiedy ktoś z domowników aktualnie schody pokonuje. W przypadku klasycznych włączników ściennych nierzadko zapomina się o ich wyłączeniu, zatem przestrzeń oświetlona jest (niekiedy całymi godzinami) niepotrzebnie.

Czujnik ruchu ROLF Mini - oświetlenie schodów

Specjaliści szczególnie polecają wykorzystujący mikrofale czujnik ROLF Mini. Jego niezawodne działanie w połączeniu z perfekcją wykonania sprawia, że model posłuży przez długi czas, niezmiennie pozostając w idealnym sanie. Ważne jest to, że z powodzeniem wyczuwa on nawet najlżejszy ruch, będąc egzemplarzem wybieranym przez najbardziej wymagających odbiorców.

Bezawaryjne, odporne na uszkodzenia mechaniczne czujniki ruchu coraz częściej pojawiają się w domach i wielopoziomowych (wyposażonych w oświetlone schody) mieszkaniach Polaków. Warto mieć na uwadze fakt, że inwestycja w cały zestaw to gwarancja tego, że oświetlenie schodów reprezentowało będzie najwyższy poziom.

Warto dostosować ów system do indywidualnych upodobań i preferencji, tworząc dla domowników perfekcyjny zestaw na schody, dzięki któremu można pokonywać je o każdej porze dnia i nocy niezwykle komfortowo. Czujnik ruchu to jego istotny element!

do góry
  Facebook        Instagram        YouTube
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl