Skontaktuj się z nami »    📞 Infolinia: 85 7434 288    📧 E-mail: sklep@halogen.pl
✔️ 89.000 pozytywnych opinii   ✔️ Darmowa dostawa od 490 zł   ✔️ 14 dni na zwrot
Producenci
Paczkomaty InPost

Inpost Paczkomaty

Systemy alarmowe, które sprawdzą się w twoim domu
Systemy alarmowe, które sprawdzą się w twoim domu

Chcesz zabezpieczyć swój dom przed nieproszonymi gośćmi? Czujniki i alarmy w tym pomogą. Możesz zdecydować się na szereg rozwiązań, które zabezpieczą twoje miejsca zamieszkania.

Bezprzewodowy system alarmowy

W naszej ofercie znajdziesz bezprzewodowy system alarmowy MH-3005. Najnowszej generacji rozwiązanie jest sterowane pilotem, a dialer telefoniczny GMS umożliwia przesyłanie powiadomień SMS lub wiadomości głosowych.

Systemy bezprzewodowe są rozwiązaniem idealnym dla osób, które nie planują remontu w domu, ale chcą wprowadzić zabezpieczenie do swojego domu. Dzięki nowym technologiom jest to możliwe. Pamiętać należy jednak, aby wybierać rozwiązania dobrej jakości, ponieważ fale radiowe bardzo łatwo jest zakłócić. Dzięki zastosowaniu dodatkowych zabezpieczeń, można zmniejszyć ryzyko błędów.

 

Czujniki ruchu jako podstawowy element systemu alarmowego

Alarm uruchamia się w momencie wykrycia intruza przez czujki ruchu. Warto więc aby domowy system został wzbogacony o czujnik ruchu z sygnalizacją.

Im lepszy czujnik wybierzesz, tym informacje przekazywane do centrali będą bardziej wiarygodne. Dzięki temu alarm będzie uruchamiał się tylko wtedy, gdy twój dom faktycznie będzie zagrożony. Trzeba wziąć pod uwagę, że niektóre czujki ruchu reagują na zmiany temperatury czy poddają się wpływom systemu ogrzewania. Mając jednak do dyspozycji nowoczesny system, można będzie zniwelować błędy w działaniu.

 

Chroń się nie tylko przed intruzami!

Nie tylko złodzieje stanowią zagrożenie dla twojego bezpieczeństwa. Także urządzenia działające w domu mogą spowodować uszczerbek na zdrowiu. Pamiętaj, aby przed wprowadzeniem się do mieszkania zainstalować:

- czujniki tlenku węgla, jeżeli w twoim domu znajduje się piecyk gazowy,

- czujniki dymu, jeżeli korzystasz z ogrzewania węglowego,

- czujniki zalania, jeżeli chcesz zapobiec zalaniu mieszkania sąsiada lub własnego domu.

 

Systemów, które poinformują nas o tym, że coś złego dzieje się w naszym domu jest naprawdę sporo. Niektóre są bardziej potrzebne, inne mniej. Natomiast, jeżeli chcesz faktycznie zabezpieczyć swoją przestrzeń, wprowadzaj rozwiązania, które myślą za ciebie i pilnują bezpieczeństwa w twoim domu. Niezwykle ważne jest, aby każdy dom z instalacją gazową posiadał czujnik gazu ziemnego. Decydując się na to rozwiązanie, dbasz o swoje bezpieczeństwo, jak i zdrowie wszystkich mieszkańców.

Dla zapominalskich, którym zdarza się nie zakręcić wody w kranie lub obawiają się, że uszczelka w zmywarce, pralce lub zlewie niespodziewanie pęknie, polecamy czujnik zalania. Rozwiązanie na wczesnym etapie wykrywa obecność wody w miejscach narażonych na zalanie. Otrzymasz powiadomienie dźwiękowe, że coś złego dzieje się w wybranym pomieszczeniu.

 

Dbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych

Wiedząc, jak działają systemy alarmowe, czujki ruchu oraz czujniki wykrywające zagrożenia w domu, będziesz w stanie chronić siebie i swoich najbliższych. Niezwykle istotne jest, aby decydować się na rozwiązania sprawdzone, pochodzące od najlepszych producentów. Takie właśnie systemy znajdziesz w naszym sklepie.

do góry
  Facebook        Instagram        Pinterest        YouTube
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium