Skontaktuj się z nami »    📞 Infolinia: 85 7434 288    📧 E-mail: sklep@halogen.pl
✔️ 89.000 pozytywnych opinii   ✔️ Darmowa dostawa od 490 zł   ✔️ 14 dni na zwrot
Producenci
Paczkomaty InPost

Inpost Paczkomaty

W poszukiwaniu domofonu idealnego
W poszukiwaniu domofonu idealnego

Ułatwia otwarcie drzwi w domu jedno- lub wielorodzinnym, poprawiając jednocześnie poziom bezpieczeństwa domowników. Domofon to dla wielu osób rozwiązanie wprost idealne, które dzięki sprężeniu z drzwiami do domu albo furtką przynosi maksimum wygody i komfortu mieszkańcom posesji. Jak wybrać dla siebie model idealny?

Mnóstwo ciekawych rozwiązań do wyboru!

Producenci domofonów dokładają wszelkich starań, by zaproponować każdemu z kupujących egzemplarz dostosowany do jego potrzeb. Stąd modele analogowe i cyfrowe (a także analogowo-cyfrowe, które łączą w sobie zalety obu rozwiązań). Na rynku dostępne są wersje bezprzewodowe oraz te tradycyjne, które wyposażono w przewody.

Ponadto spotyka się szereg dodatkowych funkcjonalności domofonów, mowa chociażby o modelach wyposażonych w kamerę, połączonych ze skrzynką na listy lub też o wideofonach, które powszechnie uważa się za nieco bardziej zaawansowaną wersję domofonów. Skupmy się jednak na przedmiocie naszych rozważań, a zatem na tym, jakie modele polecane są zarówno przez specjalistów, jak i użytkowników.  Które z nich łączą w sobie bezawaryjność, wysoką jakość wykonania  i przystępną cenę? Które będą w stanie sprawić, że wtargnięcie na posesję przypadkowych osób stanie się właściwie niemożliwym?

Głośnomówiący domofon bezsłuchawkowy dedykowany domom jednorodzinnym

Już za 149 złotych można stać się właścicielem niezwykle funkcjonalnego zestawu domofonowego z płynną regulacją głośności. Najwyższa jakoś wykonania modelu i zastosowanie w jego przypadku innowacyjnych, wygodnych z punktu widzenia użytkowników rozwiązań zestawione zostały z przystępną ceną egzemplarza. Zadbano rzecz jasna również o kwestię detali, decydując się na zamontowanie daszka, który zabezpiecza panel przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Całość wieńczy nowoczesny, ciekawy design.

Domofon, który świetnie sprawdzi się w dużym domu

W przypadku dużych domów istnieje możliwość zakupu modelu wyposażonego w aż dwie słuchawki. To bowiem w znacznym stopniu upraszcza codzienne korzystanie z urządzenia. Szczególnie polecamy domofon jednorodzinny RL-3208CC ORNO, który dedykowany jest samodzielnemu montażowi. Można zdecydować się na jego wersję podtynkową lub nadtynkową (w zależności od indywidualnych potrzeb i możliwości).

Z pewnością mocną stroną tego rozwiązania jest fakt, iż urządzenie posiada regulację głośności, zaś odległość między każdym z unifonów a kasetą wynosi aż 100 metrów i może być ona dodatkowo zwiększona. Egzemplarz może pracować w temperaturach od -20 do 55 stopni Celsjusza. Na uwagę zasługuje również jego cena, która wynosi jedynie 159 złotych. Pamiętajmy, że domofon to zwykle zakup na wiele lat, a nie mamy tutaj do czynienia z wysokimi kosztami.

Domofon jednorodzinny

Domofon – gwarancja spokoju, bezpieczeństwa i wygody domowników

Czy warto zainwestować kwotę rzędu 150-200 złotych, by zagwarantować sobie poczucie bezpieczeństwa na własnej posesji i fakt monitorowania za pośrednictwem głosu tego, kto zamierza przekroczyć jej granice? Z całą pewnością tak, dlatego też popularność domofonów stale utrzymuje się wysokim poziomie!

do góry
  Facebook        Instagram        YouTube
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl