Przejdź do głównej treści
Infolinia: 85 7434 288     E-mail: sklep@halogen.pl                Darmowa dostawa od 490 zł    14 dni na zwrot
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły

Oprawa ARGUS CT 2115 regulowana MR16 grafit

Producent: Kanlux (przejdź do produktów)
Cena 11,99 zł

Ceny podane bez kosztów dostawy.

Czas wysyłki: 2-3 dni
Dostawa od 11,99 zł - DPD PICKUP odbiór w punkcie lub automacie paczkowym

(ponad 25000 punktów odbioru, Żabka, Shell, Kaufland i inne)

Dostępność:
na wyczerpaniu
szt.

Opis

Oprawa wpuszczana w sufit, regulowana, wykonana z blachy stalowej.
Oprawa taka stanowi podstawę do tworzenia ciekawych rozwiązań świetlnych pozwalających na punktowe oświetlenie przestrzeni i obiektów.
Zastosowanie: idealne do oświetlania pomieszczeń mieszkalnych, butików, witryn sklepowych, a także stosowane w celach dekoracyjnych i do zaakcentowania oświetlenia wybranych miejsc.
Uwaga! W komplecie nie ma żarówki oraz oprawki do jej podłączenia (trzeba zakupić oddzielnie).

Parametry techniczne:
Zasilanie: 12V lub 230V
Moc źródła światła: max. 50W
Rodzaj źródła światła: żarówka halogenowa lub LED MR-16 12V lub GU10 230V
Rodzaj materiału: obudowa - blacha stalowa
Kolor oprawy : grafit
Klasa odporności: IP 20
Klasa ochronności: III

Bezpieczeństwo produktu

Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa

  • Instalacja opraw oświetleniowych powinna być przeprowadzana wyłącznie przez osoby z uprawnieniami. Upewnij się, że zasilanie jest odłączone przed rozpoczęciem instalacji lub konserwacji. Nigdy nie dotykaj przewodów ani innych elementów pod napięciem. Zapewnij odpowiednią wentylację wokół oprawy, aby uniknąć nadmiernego nagrzewania. Upewnij się, że źródło światła (np. żarówka) jest zgodne z maksymalnym dopuszczalnym obciążeniem podanym przez producenta. Postępuj zgodnie z instrukcją obsługi producenta.

Producent

Kanlux SA

Objazdowa 1-3

41-922 Radzionków, Polska

kanlux@kanlux.pl


Gwarantowana jakość

Rabaty 2-10%

Darmowa dostawa od 490 zł

14 dni na zwrot

Szybka wysyłka